Gallery

מטבחים לבית

מטבחים לבית

מטבחים לבית

 

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית וללא ספק החדר שבו נעשות הפעולות היומיומיות המורכבות ביותר : הכנת אוכל, בישול ואפיה, הדחת כלים, הגשה ואכילה.

לכן, תכנון וביצוע מקצועי ואיכותי של המטבח ישפיע מאוד על ההנאה שלנו ממנו. חלק מרכזי בבנית המטבח נשענת על עבודת נגרות והמקצועיות של איש המקצוע שבחרנו.

בין אם מדובר בהרכבת מטבח מוכן או הרכבתו באופן מותאם לצרכים ספציפיים שלכם – הכל מוטל על כתפיו של נגר המטבחים.

נגרות למטבחים היא מעין תחום התמחות שנרכש בניסיון עבודה והיא דורשת דיוק, שימת לב לפרטים וגם לא מעט ידע ויצירתיות.

 
נגרות במטבח


 
בדרך כלל, נגרות מטבחים כוללת את כל מרכיבי בניית המטבח, למעט השילוב הסופי של המכשור החשמלי בנישות שהוכנו מראש.

נגר מקצועי הוא בוגר לימודי נגרות, אותם ניתן ללמוד בשורה של מכללות ברחבי הארץ וגם בקורס של משרד העבודה שאורך עשרה חודשים של לימוד אינטנסיבי.

הנגרים המוסמכים למדו במסגרת הקורסים נגרות בסיסי והתמחויות במגוון רהיטים ואבזורים.

ההתמחות המעמיקה במטבחים נולדת מתוך ניסיון מקצועי באחת מחברות העיצוב והריהוט למטבח ובהמשך גם מעבודה פרטית ישירות מול לקוחות.


 
מטבח מוכן או בהתאמה אישית?


 
יש הרבה מאוד סגנונות מטבח, כשההבחנה הראשונית בניהם היא בין קלאסי למודרני.

המטבח הקלאסי פשוט ומעוצב חם יותר, עם הרבה אלמנטים של עץ טבעי. המטבח המודרני הוא בעל עיצוב נקי יותר ומקובל לראות בו הרבה בחירות בצבע הלבן ובנירוסטה, לצד מרכיבים אופנתיים כמו אי עבודה מרכזי בלב המטבח שיכול לשמש גם כשולחן אוכל.

חברות המטבחים הגדולות מציעות סטים של מטבחים מוכנים איכותיים, אך ניתן גם להרכיב מטבח ממספר אלמנטים שונים על פי טעמכם וסוג השימוש שלכם במטבח.

נגר מטבחים, בין אם הוא עובד מטעם חברה או באופן עצמאי, ידע לתת מענה מלא גם לפתרון הפשוט של מטבח מוכן וגם למשימה היצירתית יותר של הרכבת מטבח בהתאמה אישית.
 


נגר שהוא גם מעצב


 
בוגרי לימודי נגרות יתחילו לרוב בחיפוש עבודה בשירות חברת מטבחים, שם תובטח לו קליינטורה קבועה.

בהמשך הדרך יש מי שבוחרים ללכת בקריירה כנגרים עצמאיים. כך או כך, ככל שדרישות הלקוח נעשות ספציפיות ומורכבות יותר, נגר המטבחים צריך להפגין גם יכולות אסתטיות ועיצוביות ולייעץ ללקוחות לגבי הבחירות שהם עושים במטבח שלהם.

בימינו, נגר מטבחים לא עוסק רק בהרכבת הריהוט והארונות ושילובם במטבח אלא גם בייעוץ והכוונה של הלקוחות.

עבודה בנגרות מטבחים דורשת הכרות עם כל הטרנדים החדשים והעיצובים המתקדמים בעולם – כדי שיוכל להציע שלל אפשרויות ללקוחות ולהיות מסוגל להענות לכל בקשה שתעלה.
 
המטבחים בארץ נעשים משוכללים יותר ויותר והרבה ישראלים מבינים היום את החובה להשקיע באופן מיוחד במטבח הבית החדש שלהם.

עבודה כנגר מטבחים מבטיחה עניין רב בענף שהדרישות בו, מבחינת הקף העבודה אך גם איכות הביצוע, הולכות וגדלות.
 

מטבחים מעוצבים או מטבח מעוצב הוא כזה שמשרה על הבית אווירה כפרית, טבעית, ונעימה כזו.

אל תתנו לעובדה שהמטבח מעוצב בסגנון של פעם להטעות אתכם, אנו דואגים לשלב את מיטב הטכנולוגיות והאביזרים המודרניים במטבחים שלנו.מטבחים

בכדי שהמטבח או ה מטבחים מעוצבים שלנו ישדר אווירה כפרית יש להקפיד על מספר קווי בסיס….

מטבחי עץ.

שימוש בעץ מלא עוזר למלא את החלל באופי.

בין אם הוא צבוע או שומר על צבעו וצורתו הטבעית, העץ שבו השתמשו לפני עשרות שנים והעת שבו משתמשים היום הוא כמעט אותו העץ, הוא נעים, נקי ונוח לטיפול וניקוי.


צבע.

כאשר בוחרים את צבעי המטבח חשוב להסתכל על התמונה הכוללת, לוודא שהצבעים מתכתבים עם הריצוף, הקירות ובכלל עם האופי של הבית. צוות המעצבים שלנו ילווה אתכם בתהליך חשוב זה ויוודא כי אנו בוחרים בצבעים הנכונים.
אלמנטים.

בכדי לחזק ולהעצים את התחושה הכפרית, נוסיף לרהיט ידיות מעוצבות, לייסטים ודוגמאות בעץ. כל אלו יוסיפו ייחודיות ואופי למטבח שלכם

מטבחים

מטבחים יוקרתיים הם שדרוג לכל בית

מטבחים יוקרתיים הפכו לאחרונה לסטנדרט. אי למטבח מוסיף משטח עבודה נוח הוא יכול לשמש כשולחן בר, והוא כמובן פריט יפיפה שמשדרג כל מטבח.

נהוג היה לחשוב שאי למטבח מתאים רק למטבחים גדולים.

אך היום התפיסה השתנתה ואי שמתוכנן נכון יכול להפוך את חלל המטבח היוקרתי לפרקטי ונעים יותר, להוסיף שטחי אחסון וכמובן לתת לו מראה ששובה את הלב.

מטבחים לבית יוקרתיים הם באמת ערך מוסף לכל בית הם מורכבים מהחומרים הטובים ביותר עם העיצוב הטוב ביותר שנודע לאפשר לכם ליהנות מאי של שפיות בתוך הבית,ובממלכה שלכם.

הרגשה היא דבר חשוב והצלחה משדרת יוקרה ולהפך.

כמובן שמטבח יוקרתי הולך בד בבד עם אי מעוצב למטבח שמוסיף הרבה אופי, ניתן לבחור גווני עץ שונים ולהתאימם למטבח הקיים. האי עצמו מעוצב בהתאם לצורכי הבית ואנו מייצרים אותו לפי דרישה.מטבחים

מגירות,מקררמדפים, מקום למקרר יין, מקום לכיריים, ארונות, גלגלים ועוד, אלו רק חלק מהאופציות שאותן ניתן לשלב באי למטבח במטבחים יוקרתיים.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונשמח לתכנן ביחד אתכם את אי החלומות למטבח שלכם.

מדריך לקניית מטבח , טיפים לשמירה על המטבח , מדריך לקניית מקרר

Related Posts