מאמרים

חידוש רהיטים

חידוש רהיטים

 

חידוש רהיטים, רהיטים כמו כל דבר אחר, סובלים מבלאי ופגעי הזמן במשך השנים.

מסיבה זו יש להעניק להם תחזוקה קבועה על מנת שיאריכו שנים רבות ושתוכלו להמשיך ליהנות מהם כאשר הם במצב מושלם.

אנו באל גליל מתמחים בעבודות עץ וברזל ובניית כל סוגי הרהיטים לבית ולגן. אחד השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו הוא חידוש רהיטים; אנו לקוחים את הרהיטים הישנים והבלויים, מתקנים ומשפצים ומבצעים את כל עבודות התחזוקה על מנת להחזיר לכם רהיט מושלם במצב כמו חדש.

תחזוקה וחידוש רהיטים

רהיטי עץ מעוצבים הם פריטים יקרים שנרצה לשמור עליהם על מנת שנוכל ליהנות מהם במשך שנים רבות.

לא ניתן לעצור את הבלאי הטבעי אך עם עבודות תחזוקה קבועות, כמו למשל שימון וצביעת העץ, הסרת חלודה וצביעה של הברזל ניתן ליהנות מהרהיטים במשך זמן רב.

אך חידוש רהיטים הוא לא רק למטרות תחזוקה, לעתים אנשים מעוניינים בחידוש רהיטים על מנת להעניק לריהוט מראה חדש ועדכני השונה מהמראה הישן.

הסיבה לכך ברורה, עם השנים טרנדים באים וטרדנים הולכים ורהיט שאתמול נראה הכי עדכני יכול להיראות לכם היום מיושן ולא מתאים לעיצוב הבית או הגינה.

אנשים רבים נקשרים לרהיטים שלהם ואוהבים אותם; הם אינם ממהרים להיפטר מרהיטים ישנים.

חידוש רהיטים מאפשר לכם לשמור את הרהיטים הישנים ולתת להם מראה חדש ועדכני מבלי להיכנס להשקעה גדולה של רכישת רהיטים חדשים. עוד סיבה לעשות חידוש רהיטים היא על מנת להעלות את ערכם ולמכור אותם, דבר נפוץ במקרה שיש לכם רהיטים ישנים מהבית של הסבתא…

חידוש רהיטים חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע היודעים לתת פתרון לכל בעיה.

כאשר מדובר בעץ במקרים רבים ישנם חורים וסדקים ושאר פגמים בעץ ובצע אשר מקורים בפגעי מזג האוויר, פגעי הזמן ואפילו נזקים אשר נגרמו על ידי טרמיטים ושאר חרקים המזיקים לעץ.

אנשי מקצוע המתמחים בחידוש רהיטים משתמשים בחומרי מילוי מתאימים על מנת לתקן חורים וסדקים; עבודה איכותית ומצקצועית היא תנאי הכרחי על מנת למלא את החורים ולשמור על מראה העץ מבלי שהתיקונים יראו לעין.

אם אתם צריכים שירות של חידוש רהיטים או חידוש דק עץ , לנו באל גליל יש את אנשי המקצוע, הכלים והניסיון לעשות את העבודה בצורה היעילה ביותר.

אנו מתמחים בעבודות תחזוקה של רהיטי עץ וברזל וגם מתיחת פנים ושינוי מראה לרהיטים ישנים על מנת להתאים לסגנונות העיצוב המקובלים כיום.

חידוש רהיטים

אנו מבצעים עבודות חידוש לכל סוגי הרהיטים לבית ולגן.

אל תמהרו לזרוק את הרהיטים הישנים, גם כשהם בלויים ונראים חסרי תקווה, אנשי המקצוע שלנו יודעים מה לעשות על מנת לתת להם חיים ואופי.

פנו אלינו ונשמח לעזור לכם להפוך את הרהיטים הישנים והבלויים לרהיטים מחודשים ומעוצבים למופת.

נשמח לענות על כל שאלה ובקשה…השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם…

לחצו כאן ליצירת קשר

 

השאירו פרטים ליצירת קשר