בניית דקים

התקנה מהירה ע"י צוות של מקצוענים אמתיים בתכנון והקמת גינות פרטיות – מספקים ללקוח את כל הפתרונות במקום אחד במחיר תחרותי ואטרקטיבי – תמיד!

דקים

רוצה לבנות דק בגינה שלך?
מקצועיות זה משהו שאתה לא יכול להתפשר עליו?
רוצה לדעת בדיוק מה אתה הולך לקבל?

שלב ראשון – תכנון

תכנון נכון חוסך כסף רב , במיוחד של חומר, דקים אינם מגיעים בדיוק לפי שטח הגינה וצריך לדעת לקחת את המידה הקרובה ביותר לשטח הגינה כדי לחסוך בבלאי של החומר. תכנון גם מתייחס לעיצוב השטח, התאמה של הדק ומתן פתרונות מעשיים על פי תקציב.

שלב שני – הקמת תשתית

ברוב המקרים הנחת התשתית נעשית על אדמה, לכן ההתקנה יותר מסובכת ודורשת ניסיון ומקצעיות , המרווח בין הקורות משתנה בהתאם לסוג הדק וחשוב להקפיד על רווחים מומלצים.

הרווחים המומלצים הם:

  • דק איפאה – המרווח בין הקורות יהיה כל 40 סנטימטר
  • דק קומרו – המרווח בין הקורות יהיה כל 40 סנטימטר
  • דק אורן – המרווח בין הקורות יהיו בין 55 65

מדוע חשוב לבצע התקנה מקצועית

מה שגורם לדק לקבל עיוותים זה רק התקנה לא מקצועית , בין אם העבודה נעשתה ע"י אדם שאין לו את הניסיון בבניית דקים, או ניסיון לחסוך בעלויות החומרים ע"י:

  • קיצוץ בעץ התשתית
  • ברגים לא איכותיים

בניית דקים – חשיבות הברגים

ברגים לא איכותיים יישברו ולא יספקו מספיק לחץ על הדק , מה שיגרום לדק להתרומם ויהיה הוכחה שבניית הדק נעשתה באופן חובבני, ברגים איכותיים (מהאיכותי ביותר):

  • ספקס
  • טורקס
  • וכל השאר

ברגי ספקס וטורקס מיועדים לבניית דקים וכל סוג אחר של ברגים שיותקן אצלכם בגינה יצביע על התקנה לא מקצועית.

כמה דברים נוספים חשובים בקשר לבנייה

אם מדובר בהתקנה על אדמה חשוב להניח יריעות שחורות כדי למנוע צמיחת עשבים שימון הדק – השמן האייכותי ביותר הוא שמן "פלוד" ואחריו "בונדקס" אם מדובר ב – דק אורן חשוב שהשימון יתבצע בסיום האיפרגנציה

דקים – איכות ומחירים

כל הדקים שנמסרים ללקוחותינו הינם האיכותיים ביותר, אין פשרות במקרה הזה, אין אצלנו משחקים של עובי העץ: האם הוא ברוטו או נטו, דק אורן 33 מילימטר זה דק אורן 33 מילימטר , לקוחותינו נהנים מתכנון אדריכלי חינם בביתם ומקבלים את השירות המקצועי ביותר. אנו מספקים אחריות מלאה למשך 3 שנים על כל התקנת דק.

התקנת דק סינטטי

פה התכנון צריך להיות סופר מקצועי, דק סינטטי מגיע באורך של 6 מטרים בלבד, הברגים בדק הסינטטי הם ברגים נסתרים וחשוב להקפיד על מחברים מקצועיים.

התקנת דק איפאה ודק קומרו

להתקין דק איפאה וקומרו קשה יותר כיוון שהעץ מאוד חזק, חשוב לקדוח חורים עם מקדחה מקצועית! אחרת, הקידוח לא יהיה נקי וישאיר סימני עץ ראש הבורג, מה גם שרוב הסיכויים הם שמקדחה לא מקצועית תתקלקל דיי מהר.

לסיכום

על מנת שלא תצטרך לפרק את הדק בעוד כמה שנים ולהתקין חדש , חשוב לבצע את ההתקנה באמצעות חומרים איכותיים וחזקים, חייב לשמור על מרווח תיקני ולהקדיש קודם כל את תשומת הלב לאיכות ההתקנה. לקבלת ייעוץ מקצועי אתה מוזמן לצלצל ונשמח לענות על כל שאלה, זכור! המבצע של התכנון האדריכלי בשיאו ועומד להיגמר בקרוב.

לפגישת ייעוץ ותכנון לגינה שלך חייג עכשיו 050-377-7817בניית
דקים

צוות אל גליל מבצעים עבודות בתחום העץ.
ריהוט עץ, בית עץ לילדים, מלונה לכלב, גדר עץ, פרגולות ודקים.

למעבר לאתר אל גליל לחצו על הלוגו משמאל.